10. 2. 2014

Bambu.sk

Ahoj.

Dnes Vám prinášam dalšiu recenziu.  Bude o kréme od e shopu darčeky bambu.sk. Chcela by som sa im v prvom rade poďakovať za poslanie krému na zrecenzovanie. 


Pôvodne som mala vybraté telové maslo čokoláda ale to bohužiaľ nebolo takže som si vybrala telový krém s ružového dreva. Keď mi prišiel balíček tak ma v prvom rade zaujala krabička v ktorej krém bol. 


Nebola ako ostatné krabičky (jednofarebná a nudná), bola nádherná a netypická. Mne osobne sa strašne zapáčila.


O kréme si môžete prečítať: Extra ľahký výborne roztierateľný krém, ktorý je vynikajúcim prírodným zdrojom vitamínov, bielkovín a minerálnych látok, ktoré hydratujú pokožku a pomáhajú jej zachovať si prirodzenú vlhkosť. krém obsahuje mandľový olej a vitamín E. Telový jogurt vám pomôže dosiahnuť pevnú, pružnú, mäkkú a krásne jemnú pokožku. Výrobok neobsahuje syntetické farby, minerálne oleje alebo parfumy. Všetky druhy, jogurtových krémov sú obohatené 100% prírodnými esenciálnymi olejmi. Krémy sú pomenované podľa éterického oleja ktorý bol použitý pri ich výrobe - Santalové drevo, Ružové drevo a Mandarínka.
Môj názor: Zamilovala som sa do neho hneď po prvom použitý. Používam ho najmä na suchú pokožku rúk lebo je trochu mastnejší. Moje ruky dôkladne hydratuje a nádherne vonia. Po nanesení voňia citrusovo ale po chvíli vôňu zmení. Určite by som si ho aj kúpila lebo za tú cenu sa podľa mňa oplatí. Stačí naniesť iba trochu a poriadne rozotrieť do pokožky.


Cena: 250ml/12€


Hodnotenie: 5/5


Čo máte radšej vy? Telové maslá alebo krémy?
O pár dní som tu s ďalším článkom.
Zatiaľ Pá.

Milva balíček (2.časť)

Ahoj Vítam Vás pri druhej časti recenzie na milva produkty. Prvá časť sa skladala z produktov od značky Krista G, ktoré som chválila ako ...