16. 2. 2016

Žabičkujeme :)


Ahoj


Dnes vám prinášam ďalšiu recenziu na produkt zo stránky postovnezdarma.cz. Som milovník čaju tak mám doma xy šálok a podobných vecí ako je aj sitko na čaj. No pred pár dňami sa mi moje sitko prasklo tak som si vybrala zo stránky postovnezdarma.cz  žabiesitko na čaj.

                                                       zdroj: postovnezdarma.czKrátky popis:  Toto sitko v designu žaby ocenia všetci milovníci sypaného čaju. Originálni produkt stačí naplniť čajom a ponoriť do horkej vody, kde sa čaj krásne vylúhuje. Žabička sa svojimi nožičkami bude držať šálky.

Vlastnosti:
Materiál: nerezová oceľ
Rozmery žaby: 14 x 2 x 7cm

Cena: 6,24 €Hneď som sa do nej zamilovala. Zbožňujem mätový čaj ale nie kupovaní ale z domácej mäty ktorú dedko doma suší. Neviem si už pitie čaju bez mojej žabičky predstaviť. Ďalšia výhoda je že má pri sebe aj malí stojanček kam ju môžete po vylúhovaní odložiť aby vám pri pití čaju nezavadzala. Manipulácia a aj čistenie je jednoduché.  Určite vám ju vrelo odporúčam.

Majte sa krásne. Pa
                     

DM novinky

Ahoj Krásny piatok vám želám. Dnes je ten deň na ktorý mnohý z vás čakali. Áno je vysvedčenie. Pamätám si ako som ja čakala na konie...